اطلاعات تماس
ایمیل:
info@mohaajer.org
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

مشاوره سئو

بهترین خدمات مشاوره سئو در مهاجر

سئو SEO بهترین روش بازاریابی اینترنتی و یک سرمایه‌گذاری امن و بلندمدت است؛ اما در برخی از مواقع تیم سئو وب‌سایت استراتژی درستی برای پیش‌بردن اهداف سئو ندارند؛ بنابراین این تیم باید از مشاوره سئو به صورت حرفه‌ای بهره ببرند. ما در مهاجر خدمات مشاوه حرفه‌ای سئو را ارائه می‌دهیم. از ویژگی‌های این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

خدمات مشاوره سئو بدون محدودیت جغرافیایی

چه در داخل ایران باشید و چه در خارج از کشور، ما می‌توانیم خدمات مشاوره سئو خود را به بهترین شکل به شما ارائه دهیم؛ بنابراین نگران محدودیت‌های جغرافیایی نباشید.

تیم سئوکار حرفه‌ای در کنار مشاوره

ما علاوه بر مشاوره سئو، تیم حرفه‌ای و کاربلدی داریم که می‌توانند تمامی خدمات سئو را به بهترین شکل انجام داده و رتبه و جایگاه سایت شما را در گوگل بالا ببرند.

همراهی با سایت تا رساندن سایت به اوج

ما تا زمانی که سایت به بالاترین جایگاه در صفحه نتایج گوگل برسد، همراه سایت خواهیم بود؛ بنابراین خدمات مشاوره ما به‌صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، امروزه بیشتر از 90 درصد بازدید سایت، از طریق جستجو در گوگل انجام می‌شود؛ بنابراین هر سایت برای دیده شدن باید استانداردها و معیارهای گوگل را دانسته و آنها را رعایت کند. دانستن و رعایت معیارهای گوگل کار یک سئوکار حرفه‌ای است و اینجاست که وجود یک مشاور سئو ضروری به نظر می‌رسد.

در یک عبارت کلی و ساده‌تر؛ وقتی شما صاحب یک وب‌سایت برای کسب‌وکار خود هستید، شما برای دیده شدن سایتتان، نیاز به سئو سایت خواهید داشت. بدون سئو سایت شما مانند یک دفتر یادداشت است و کسی جر خودتان این دفتر را نمی‌بیند.

سئو سایت نیز به سئوکاران حرفه‌ای نیاز دارد؛ بنابراین هر کسی نمی‌تواند سئو سایت را انجام دهد. در بسیاری از مواقع تیم سئو نیز برای بهتر شدن نتیجه کار به مشاوره و دریافت راهنمایی نیاز دارد؛ بنابراین دریافت مشاوره سئو بسیار اهمیت دارد.

بیشتر بخوانید: سئو و بهینه سازی سایت 

ما چگونه خدمات سئو شما را انجام می‌دهیم؟

مشاور سئو موظف است که باتوجه‌به دانش و تجربه خود، سایت شما را در یک مسیر درست پیش ببرد؛ به‌طوری که سایت مورد قبول گوگل بوده و برای کاربران نیز مفید و جذاب باشد. این کار باعث بالا رفتن ترافیک سایت شده و همچنین میزان فروش را بالا خواهد برد.

ما برای بالا بردن رتبه سایت شما در گوگل و انجام یک مشاوره بسیار موفق، اقدامات زیر را انجام می‌دهیم:

۱-   وضعیت فعلی سئو سایت، کلمات کلیدی و بازار رقابتی کسب‌وکار شما را بررسی می‌کنیم.

۲-   در مورد کلمات کلیدی تحقیق کرده و با دقت تمام بررسی می‌کنیم تا ببینیم کاربران در زمان جستجوی محصولات و خدمات چه کلمات و عباراتی را وارد می‌کنند.

۳-   باتوجه‌به نتایج به دست آمده و این کلمات کلیدی، یک استراتژی مناسب برای کسب‌وکار شما طراحی می‌کنیم.

مشاوران سئو چه ویژگی‌هایی دارند؟

مشاوران سئو افرادی هستند که دارای مهارت‌های متعددی هستند. از جمله این مهارت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مهارت‌های استراتژیک
  • مهارت‌های تحلیلی و تاکتیکی
  • مهارت تفکر انتقادی برای بهینه‌سازی روابط بین شبکه‌های اجتماعی
  • مهارت امتیاز دهی به کیفیت محتوا
  • مهارت درک قصد کاربر، رفتار کاربر و…
  • توجه به تغییرات الگوریتم‌های گوگل

و…

این افراد برنامه‌ریزی، اجرا و مدیریت استراتژی سئو را برعهده می‌گیرند و بازاریابی وب، تجزیه و تحلیل آن، برنامه‌ریزی استراتژی محتوا، ساخت لینک و استراتژی کلمات کلیدی و… از کارهایی است که این مشاوران پوشش می‌دهند.

نظر مشتریان

نظرات
مشتریان ما

من با مشاوره سئو که با تیم مهاجر داشتم، توانستم با یک استراتژی درست، سئو سایت خود را انجام داده و از پیشرفت کار بسیار راضی هستم.
آقای محمد

ما با جلسات مشاوره سئو که با مهاجر داشتیم، متوجه مشکلات سئو سایت خود شده و همه آنها را حل کردیم و توانستیم میزان فروش را بالا ببریم.
فروشگاه اینترنتی تکنیک

من در مورد افزایش ترافیک سایت خود از مهاجر مشاوره گرفتم و برای اجرای سئو نیز از این تیم کمک گرفتم که از روند کار بسیار راضی هستم.
آقای سرداری

ما سالهاست که برای سئو سایت از مهاجر مشاوره و کمک می‌گیریم و همواره بهترین خدمات را دریافت کرده‌ایم.
شرکت بازرگانی شیموک

0 +
پروژه موفق
0 +
رضایت مشتریان

تماس با ما

برای دریافت بهترین خدمات مشاوره سئو SEO با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اگر شما برای کسب‌وکار خود یک سایت دارید که شاهد افت شدید ترافیک سایت هستید یا یک فروشگاه آنلاین دارید که فروش خوبی ندارد و یا اینکه می‌خواهید یک سایت یا فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید، حتما به مشاوره سئو نیاز خواهید داشت؛ بنابراین حتما با کارشناسان ما در هلدینگ تجارتی – مهاجرتی مهاجر تماس بگیرید.

ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×