اطلاعات تماس
ایمیل:
info@mohaajer.org
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

رسالت ما در نخستین هلدینگ تجاری-مهاجرتی

اگر قصد مهاجرت کارآفرینی، استارت و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف در سراسر جهان را دارید یا می خواهید ایده استارتاپی یا بیزینسی که در ذهن خود نگه داشته اید را در کشور خود کلید بزنید و آن را توسعه بخشید، مجموعه مهاجر به عنوان نخستین هلدینگ تجاری و مهاجرتی در خدمت شماست تا با سال ها تجربه و تخصص در حوزه مهاجرت و فعالیت های تجاری در سطح بین المللی خدمات و تجربیات خود را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

این مجموعه در پیمودن مسیر قانونی مهاجرت بر اساس شرایط منحصر به فردتان به شما کمک می کند تا هر چه سریع تر به اهدافتان جامه عمل بپوشانید. در ادامه به ذکر برخی از مواردی می پردازیم که مهاجر در طول این ماموریت بزرگ در اختیار شما همراهان قرار خواهد داد.

با توجه به شرایط فعلی در سرتاسر جهان، امروزه امر مهاجرت در بین مردمان کشورهای مختلف به خصوص کشورهای در حال توسعه و کشورهای توسعه نیافته محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. افراد زیادی با هدف آینده ای روشن و زندگی در کشور مورد نظر راه مهاجرت را از سر گرفته و راهی دیاری دیگر می شوند. در حالی که برخی دیگر به دنبال رونق کسب و کار خود و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف هستند. مقوله مهاجرت می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد تا فرد را از کشور خود به کشوری دیگر منتقل کند.

مجموعه مهاجر با فراهم آوردن فرصت های بیزنسی و راه حل های توسعه و رشد کسب و کارها به متقاضیانی که قصد راه اندازی کسب و کار و زندگی در کشور مورد نظر به طور همزمان را دارند، کمک خواهد کرد که علاوه بر مهاجرتی موفق، کسب و کاری موفق تر را نیز تجربه کنند.

ایجاد فرصت برای بیزینس و مهاجرت به صورت موازی

هلدینگ مهاجر در مقیاسی بزرگ و در سطح بین المللی در کنار اقدامات مهاجرتی برای داوطلبان، به توسعه کسب و کارهای داخلی و خارجی می پردازد. اگرچه بخشی از تمرکز این مجموعه بر روی مسائل مهاجرتی متمرکز است، اما ارائه این خدمات منحصر به مهاجران نیست و سرمایه گذاران و صاحبان ایده های ناب استارتاپی نیز می توانند هر چه سریع تر کسب و کار خود را در جوار این تیم بزرگ و حرفه ای در کشور خود نیز راه اندازی کنند.

مجموعه مهاجر به ایده پردازان و سرمایه گذاران و کارآفرینان کمک خواهد کرد تا فرصت های بیزنسی را بشناسند و به توسعه روزافزون کسب و کار خود کمک کنند.

توسعه کسب و کار داخلی و خارجی در سطح بین المللی

اولین و منحصر به فردترین هلدینگ تجاری و مهاجرتی

اگرچه تعداد افرادی که به دنبال تجارت و مهاجرت در کشورهای دیگر هستند کم نیست، اما نمی توان به طور کامل از تجربیات هیچکدام برای پیمودن مسیر خود استفاده کرد. از آن جایی که پرونده مهاجرتی هر متقاضی متفاوت است، پیروی از راهکارهای دیگر مهاجران ممکن است احتمال شکست را بالا برد. از این رو در این مسیر متقاضیان نیازمند بررسی کارشناسان حرفه ای و کاربلدی مانند مشاوران مجموعه مهاجر هستند تا در زمینه های مختلف آن ها را راهنمایی کرده و بهترین راهکارهای مهاجرتی و تجاری را در اختیار آنان قرار دهد.

تجاری سازی کسب و کارها

تجاری‌سازی فرایندی پیچیده و زمانبر است که نقطه صفر آن از ارائه ایده شروع می شود. چنانچه صاحبان سرمایه و ایده پردازان تجاری طی این فرایند اطلاعات کافی را نداشته باشند و استراتژی های صحیح را به کار نبندند، ممکن است در مواجهه با هزاران رقیب بزرگ با شکست مواجه شوند. اما جای نگرانی نیست! هلدینگ تجاری مهاجرتی مهاجر همراه شما در این مسیر پر از فراز و نشیب خواهد بود.

این مجموعه با هدف ارتقاء کسب و کارها به بهره‌ برداری از تمامی اطلاعات و ایده‌ها می پردازد. این مجموعه صاحبان سرمایه را با روش‌های نوین سرمایه گذاری، نیاز مشتری، آخرین تکنولوژی روز دنیا و چگونگی ارائه برنامه های کلی و دقیق آشنا خواهد کرد تا هرچه سریع تر آن ها را به سود بیشتر برساند و در نتیجه علاوه بر توسعه تجارت، محصول و خدمات جدیدی را روانه بازار کند.

مهاجر از صفر تا صد فرایند تجاری سازی را برعهده می گیرد تا با رشد کسب و کار، آن را به نقطه دلخواه مشتری برساند. این مجموعه خدمات خود را از تاسیس شرکت گرفته تا پروژهای کلید حاضر در اختیار مشتریان بالقوه قرار خواهد داد.

حمایت و کمک به ایده های استارتاپی

استارت آپ ها معمولا ایده های نوین و نوپایی هستند که برای تبدیل شدن به یک کسب و کار مستقل نیاز به حمایت و پشتیبانی از سوی افراد و سازمان های مختلف دارند. خبر خوب برای صاحبان ایده های استارتاپی این است که مجموعه مهاجر با حمایت از ایده های خلاق و نوآورانه به آن ها کمک خواهد کرد که به سرعت توسعه یافته و وارد بازار رقابت داخلی و حتی بین المللی شوند. این مجموعه با پیاده سازی استراتژی های تجاری سازی بر روی ایده های نو، آن ها را برای فضاهای کسب و کار مهیا خواهد کرد و همچنین در معرض توجه سرمایه گذاران قرار خواهد داد. 

ایجاد وجه بین المللی برای کسب و کارها

امروزه با توجه به سطح ارتباطات پیشرفته در سراسر جهان، بیشتر بیزینس ها تمایل دارند تا از سطح ملی و محدود فراتر رفته و به بازار بین المللی وارد شوند. از آن جایی که گام برداشتن در بازار پر هیاهوی جهانی مستلزم آگاهی و شناخت است، مجموعه مهاجر همراه صاحبان سرمایه و ایده پردازان است تا آن ها را با نظام بین المللی، موانع و محدودیت ها، سیاست های اتخاذ شده و شناخت رقبا آشنا کرده و شیوه ورود به بازارهای بین المللی را به آن ها بیاموزد و در نهایت کسب و کارهای آنان را در سطح بین المللی توانمند سازد.

نظر مشتریان

نظرات
مشتریان ما

من از اینکه خدمات گوگل ادورز سایتم را به مهاجر سپردم، بسیار راضی هستم. بسیار خوش قول و حرفه‌ای هستند.
خانم ساحره امینی

من به تازگی به کانادا مهاجرت کرده‌ام و یک کسب‌وکار نوپا دارم. از اینکه با تیم حرفه‌ای مهاجر آشنا شدم بسیار خوشحالم؛ زیرا تمامی خدمات سئو و گوگل ادورز سایت مرا برعهده دارند و در مدت کمی سایت من توانست رتبه اول جایگاه گوگل را از آن خود کند.
آقای مهندس شکاری

هلدینگ تجارتی - مهاجرتی مهاجر یکی از بهترین‌ها در ارائه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی است و من از اینکه تبلیغات سایتم را به این هلدینگ سپردم، بسیار خوشحالم.
آقای جابری

0 +
پروژه موفق
0 +
رضایت مشتری
ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×