اطلاعات تماس
ایمیل:
info@mohaajer.org
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

تولید محتوای حرفه‌ای در هلدینگ مهاجر

آنچه در تولید محتوای هدفمند برای ما مهم است!

ما همواره سعی داریم تا محتوایی تولید کنیم که تمامی استانداردهای یک محتوای ایده آل را داشته باشد. از جمله مواردی که در تولید محتوا بسیار اهمیت دارند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

ساختار محتوا

محتوای تولید شده باید ساختار مناسبی داشته باشد تا مخاطب بتواند، به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کند؛ همچنین پرهیز از زیاده‌گویی و همچنین خلق یک محتوای کامل و به‌روز از مواردی است که برای ما بسیار مهم است.

قابلیت به روز شدن محتوا

در تولید محتوا باید به این نکته توجه کرد که محتوا باید قابلیت به روز شدن داشته باشد و به صورت مداوم به روز شود؛ بنابراین تمامی کسب‌وکارهایی که بر روی بستر دیجیتال قرار گرفته‌اند، باید مدام در حال تغییر و به‌روز رسانی باشند.

توجه به پرسونا

مورد بعدی که ما به آن بسیار اهمیت می‌دهیم، پرسونا است. ما نهایت تلاش خودمان را می‌کنیم تا مخاطب را شناسایی کرده و با توجه به پرسونا، لحن محتوا را تعیین کنیم.

تولید محتوا به انگلیسی

یکی از خدمات ما به مشتریان، تولید محتوا به زبان‌هایی غیر از زبان فارسی است. از آنجایی که عمده فعالیت هلدینگ مهاجرتی – تجارتی مهاجر، خدمت‌رسانی به مهاجرینی است که در کشورهایی غیر از ایران کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کرده‌اند، ما سعی داریم تا با تولید محتوا به انگلیسی، محتواهایی در سطح بین‌المللی تولید کنیم؛ بدین ترتیب صاحب کسب‌وکار از داخل و خارج از ایران می‌تواند برند، محصول و خدمات خود را به جامعه جهانی معرفی کند.

توجه به تقویم محتوایی

یکی دیگر از مواردی که در زمینه تولید محتوا به ویژه تولید محتوای اینستاگرام برای ما اهمیت دارد، داشتن یک تقویم محتوایی اصولی است تا محتواهای تولید شده طبق زمان‌بندی در تاریخ تعیین شده، توزیع شوند؛ بدین ترتیب علاوه بر ارزش دادن به وقت و انرژی مخاطب، نیاز او نیز به درستی پاسخ داده می‌شود.

نوشتن محتوای متنی سئو شده

سئو یکی از ملزومات یک وب‌سایت است که باعث دیده شدن بهتر سایت می‌شود. یکی از مواردی که در سئو داخلی سایت بسیار مهم است، نوشتن یک محتوای متنی سئو شده است. به عبارتی دیگر، محتوای سئو شده باعث می‌شود که سایت در صفحه نتایج گوگل جایگاه بالاتری داشته باشد؛ بنابراین ما با تکیه بر تیم سئو و کانتنت خود، محتواهای متنی و رپورتاژ آگهی‌هایی را تولید می‌کنیم که همواره سایت شما در صفحه نتایج گوگل در میان رقبا بدرخشد.

وزیع محتوا در بسترهای مناسب

شاید بسیار شنیده باشید که تولید محتوا پادشاه است؛ اما ما به شما نشان خواهیم داد که توزیع محتوای خوب در بسترهای مناسب از تولید محتوا نیز مهم‌تر است. در واقع ما با بررسی کانال‌های مناسب در زمان‌های مناسب، محتوا را به شکلی منتشر می‌کنیم که میزان دیده شدن محتوا افزایش یافته و نرخ تبدیل سایت شما بالا رود.

یکی از ملزومات ایجاد یک کسب‌وکار موفق، تولید محتوا است. محتوایی که بتواند به‌خوبی محصولات یا خدمات کسب‌وکار را معرفی کرده و پیام برند را به مخاطب برساند در موفقیت کسب‌وکار نقش بسزایی خواهد داشت.

با توجه به شوک محتوایی که امروزه در بستر دیجیتال به وجود آمده است، مخاطب از مشاهده محتواهای تکراری و زرد خسته شده و به دنبال محتوای ارزشمند است؛ بنابراین ما برای شما محتواهای خاصی تولید می‌کنیم تا به بهترین شکل شما را به مخاطب هدف وصل کرده و باعث بازدهی بیشتر کسب‌وکارتان شویم.

همان‌طور که می‌دانید، تولید محتوا تنها در نوشتن متن‌های وبلاگی یا تبلیغاتی خلاصه نمی‌شود. تیم حرفه‌ای مهاجر، علاوه بر تولید محتوای متنی، در تولید محتواهایی به‌صورت عکس، ویدئو، پادکست و… همراه کسب‌وکار شما خواهد بود.

بدین ترتیب شما می‌توانید در هر قالب محتوایی، با مخاطبانتان ارتباط برقرار کرده، مخاطب را به مشتری و مشتری را به مشتری وفادار تبدیل کنید.

تولید محتوای سئو شده، همان چیزی است که به آن نیاز دارید!

با کانتنت مارکتینگ، فروش خود را افزایش دهید!

کانتنت مارکتینگ یا همان بازاریابی محتوایی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با استفاده از محتواهایی که خلق کرده‌اید، کاربران را مجذوب محصول یا خدمات خود کنید. در صورتی که محتوا از جذابیت و تازگی بسیاری برخوردار باشد، به سرعت وایرال شده و مخاطب هدف را درگیر خود می‌کند.

بدین ترتیب مخاطب هدفی که به محصول یا خدمات نیاز دارد، این کسب‌وکار را پیدا کرده و اقدام به خرید محصول یا خدمات خواهد کرد؛ همچنین ممکن است که مشتریان سابق نیز با کانتنت مارکتینگ دوباره به کسب‌وکار روی آورده و به کسب‌وکار وفادار بمانند.

تمامی این اتفاقات زمانی می‌افتد که کانتنت مارکتینگ موفق عمل کرده و حرف جدیدی برای گفتن داشته باشد.

ما چگونه تولید محتوا می‌کنیم؟

ما برای تولید محتوا، کلمات کلیدی بازار هدف را برای هر کسب‌وکاری جمع‌آوری کرده و در یک فایل اکسل قرار می‌دهیم؛ سپس ضریب سختی کلمه و همچنین میزان جستجوی آن را بررسی می‌کنیم تا بتوانیم با توجه به رقبا، از بهترین کلمات استفاده کنیم.

بعد از این مرحله، یک استراتژی بازاریابی محتوایی را تدوین کرده و با توجه به آن یک تقویم محتوایی آماده می‌کنیم تا محتواهای تولید شده طبق این تقویم تولید و منتشر شوند. در مرحله بعد شروع به تولید یک محتوای یونیک کرده و نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا خواننده، بیننده یا شنونده محتوا را تا پایان محتوا به همراه داشته باشیم.

محتوای اینستاگرام خلاقانه و جذاب در هلدینگ مهاجر

یکی از خدمات تولید محتوا در هلدینگ مهاجر، تولید محتوا برای پیج اینستاگرامی شماست. امروزه اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب است و تقریبا در دسترس اکثریت مردم جهان قرار دارد، ما با تولید محتواهای عکسی، ویدئو، موشن گرافی و… و همچنین نوشتن کپشن‌های جذاب و گیرا، مخاطب را به سمت پیج شما هدایت می‌کنیم.

برای ایجاد یک محتوای قدرتمند در اینستاگرام، ما تمامی هشتگ‌های پرجستجو و مهم را پیدا کرده و نهایت تلاشمان را می‌کنیم که مخاطب‌ها پست و محتوای پیج شما را به‌سرعت پیدا کنند.

کپی رایتینگ را فراموش نکنید!

یکی از مواردی که در کمپین‌ها، تبلیغات بنری، بیلبوردها، تبلیغات کاغذی و… بسیار اهمیت دارد، نوشتن کپی رایتینگ است. کپی رایتینگ نوشته‌ای است که روح و روان مخاطب را درگیر محصول یا خدمات کرده و باعث می‌شود او برای خرید یا دریافت خدمات، اقدام کند.

این نوشته می‌تواند آنچنان زیبا و تاثیرگذار باشد که تا مدتها ترند شده و در سطح جامعه به‌صورت دهان به دهان نیز بگردد؛ بنابراین از تاثیر کپی رایتینگ در موفقیت فروش نمی‌توان چشم پوشی کرد.

کپی رایترهای ما برای نوشتن شعارهای تبلیغاتی (لاین تگ‌ها و اسلوگان‌های تاثیرگذار) و همچنین نوشتن متن‌های جذاب و گیرا از توانمندی بسیاری برخوردار بوده و ایده‌های خلاقانه‌ای را به شما ارائه می‌دهند.

محصول‌نویسی یکی دیگر از خدمات تولید محتوا

یکی دیگر از مواردی که در تولید محتوا برای سایت‌های فروشگاهی بسیار مهم است، معرفی محصول در قسمت فروشگاهی سایت به‌صورت مختصر و مفید است. این بخش باید صادقانه و دقیق نوشته شود تا مخاطب بتواند محصول را بررسی کرده و برای خرید اقدام کند.

نوشتن توضیحات در مورد محصولات، به بررسی دقیق محصول و نظرات مشتریان قبلی بستگی دارد و ما در این مورد نهایت تلاش خود را می‌کنیم که فروشگاه اینترنتی شما بتواند یک ویترین کامل برای مشتریانتان باشد.

کپشن‌نویسی و پادشاهی در شبکه‌های اجتماعی مختلف

کپشن‌نویسی تنها به پست‌های اینستاگرام محدود نمی‌شود. شما اگر در یوتیوب، آپارات، فیس‌بوک و… نیز فعالیت می‌کنید، نیاز به تولیدمحتواهای مفید و کپشن‌های گیرا دارید. برای اینکه بتوانید بهترین تولید و توزیع محتوا را در این بسترها داشته باشید، ما در کنار شما خواهیم بود.

نوشتن کپشن‌های انگلیسی جذاب در شبکه‌های مختلف، برند شما را به‌سرعت جهانی می‌کند.

نظر مشتریان

نظرات
مشتریان ما

هلدینگ تجارتی- مهاجرتی مهاجر از تیم تولید محتوای خلاق و حرفه‌ای بهره می‌برد. من با استفاده از محتواهای اینستاگرامی که این تیم برای پیج کاری‌ام تولید کرده‌اند، توانستم در مدت کوتاهی فالورهای زیادی داشته باشم و میزان فروش محصولاتم به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.
شرکت بازرگانی لاکوست

من سفارش تولید محتوای سایت و اینستاگرام خود را به هلدینگ مهاجر سپرده‌ام و از روند کار بسیار راضی هستم.
خانم آمنه سادات

من برای تولید محتوای اینستاگرامی خود، هلدینگ مهاجر را انتخاب کرده‌ام؛ زیرا این تیم قادر به تولید محتواهای انگلیسی بوده و همواره اطلاعات روز دنیا را برای تولید محتواهای به روز و خلاقانه، دنبال می‌کند.
آقای محمود جوانی

تیم سئو مهاجر تا کنون برای چندین سایت ما خدمات سئو را انجام داده‌اند و ما از تمامی آنها راضی بودیم.
شرکت فیدان

0 +
پروژه موفق
0 +
رضایت مشتریان

تماس با ما

برای سفارش تولید محتوا با ما در ارتباط باشید.

چنانچه شما صاحب یک کسب‌وکار در آمریکا، کانادا، انگلیس یا سایر کشورهای دنیا هستید و می‌خواهید کسب‌وکار خود را در سطح بین‌المللی مطرح کنید، برای سفارش تولید محتوا با ما در هلدینگ مهاجرتی – تجارتی مهاجر همراه شوید.

ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×