اطلاعات تماس
ایمیل:
info@mohaajer.org
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

ایمیل مارکتینگ

با ایمیل مارکتینگ؛ رویدادهای فراموش نشدنی بسازید!

ایمیل مارکتینگ Email Marketing به مجموعه‌ای از تلاش‌های بازاریابی می‌گویند که باعث جذب مخاطب در بهترین زمان شده و یک رابطه عمیق با مخاطب ایجاد می‌کند. از مهم‌ترین اقدامات ما در مهاجر برای ایجاد یک ایمیل مارکتینگ موفق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

انتخاب مناسب‌ترین نوع ایمیل مارکتینگ

ایمیل‌ها می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند. تبریک تولد، دعوت‌نامه، ایمیل خبری، ایمیل سبد خرید رها شده و… از جمله انواع ایمیل‌هایی هستند که می‌توانند باعث ایجاد اعتماد سازنده بین برند و مشتری شوند؛ بنابراین ما سعی می‌کنیم با توجه به شرایط از بهترین نوع ایمیل استفاده کنیم.

انتخاب بهترین زمان برای ارسال ایمیل

یکی از مواردی که در ایمیل مارکتینگ بسیار مهم است، زمان مناسب ارسال ایمیل‌ها است. ما با بررسی شرایط مخاطب (سبک زندگی، عادت‌ها و…) بهترین زمان را برای ارسال ایمیل انتخاب می‌کنیم تا کمپین بتواند بیشترین میزان اثرگذاری را داشته باشد.

طراحی یک ایمیل مارکتینگ مناسب

یکی از مهم‌ترین بخش‌های ایمیل مارکتینگ، طراحی آن است. طراحی باید به شکلی هدفمند و متناسب با برند باشد تا بتواند به بهترین شکل نیاز برند را برآورده کند. ما در طراحی ایمیل‌ها نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا هویت برند محفوظ مانده و تعامل عمیقی با مشتری ایجاد شود.

همان‌طور که می‌دانید، ایمیل مارکتینگ یک روش بازاریابی اینترنتی است که باعث می‌شود، مخاطب با برند احساس دوستی و تعامل داشته باشد و با اعتماد از برند، تبدیل به یک مشتری وفادار شود. انواع مختلفی ایمیل مارکتینگ وجود دارد که شاید با بسیاری از آنها آشنا باشید. از جمله انواع ایمیل مارکتینگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ایمیل خوش‌آمدگویی
 • ایمیل تبلیغاتی
 • ایمیل درخواست پر کردن فرم یا نظرسنجی
 • ایمیل مربوط به تخفیفات در تعطیلات مختلف
 • ایمیل‌های فصلی
 • ایمیل‌های دعوت از اعضا برای شرکت در یک سمینار، کنفرانس و…
 • ایمیل‌های مربوط به بازگشت مجدد مخاطب به چرخه خرید
 • ایمیل در رابطه با سبدهای خرید رها شده
 • ایمیل فروش متقابل
 • ایمیل‌های خبری
 • ایمیل‌های سالگرد
 • ایمیل‌های مربوط به پیش‌فروش

و…

هرکدام از این ایمیل‌ها می‌تواند با توجه به نوع کسب‌وکار، موقعیت و زمان ارسال ایمیل، شرایط مخاطب و… انتخاب شوند. بدین ترتیب مخاطب با دریافت ایمیل احساس دوستی و نزدیکی خاصی با برند خواهد کرد و ممکن است که در نهایت اقدام به خرید محصول یا استفاده از خدمات کند.

ما برای ایمیل مارکتینگ‌های موفق چه برنامه‌هایی داریم؟

خدمات ما برای ساخت یک ایمیل مارکتینگ Email Marketing موفق به این صورت است که:

1-   هدف‌های کمپین به‌درستی شناسایی می‌شوند.

داشتن هدف در انتخاب نوع ایمیل، طراحی و ارائه محتوا بسیار مهم است؛ بنابراین ما برای کمپین شما اهدافی واقع‌گرایانه و قابل دسترس تنظیم می‌کنیم تا بتوانید بهترین نتیجه را از کمپین خود بگیرید.

2-   لیست مخاطبان آماده شده و تقویت می‌شوند.

در این مرحله ما یک لیست از مخاطبان سایت شما آماده می‌کنیم که در این لیست آدرس ایمیل، شماره تلفن، نام، جنسیت، ملیت و… مشخص شده‌اند؛ بنابراین باتوجه به لیست ایمیل‌ها ارسال خواهند شد.

3-   لیست مخاطبان را بخش‌بندی می‌کنیم.

اکنون لیست مخاطبان را با توجه به سن، جنسیت، ملیت و… بخش‌بندی می‌کنیم تا هر نوع ایمیل به مخاطب هدف خود ارسال شود.

4-   ایجاد طراحی مناسب و یک نسخه متنی خوب

در این مرحله برای ایمیل یک طراحی مناسب و یک نوشته متنی خوب تولید می‌کنیم. نوشته متنی باید به دل مخاطب بنشیند و اطلاعات جذابی را در اختیار مخاطب بگذارد؛ بنابراین این مرحله بسیار مهم است و باعث می‌شود که مخاطب ایمیل را باز کرده و به سمت CTA کشیده شود.

5-   شخصی سازی در ایمیل مارکتینگ Email marketing

یکی از مواردی که در جلب اعتماد مخاطب بسیار اهمیت دارد، شخصی‌سازی موضوع ایمیل است. یعنی ما برای اعضا مختلف، ایمیل‌های متفاوتی را که با رفتارهای آنها مناسب است، ارسال می‌کنیم.

6-   از تست A/B برای تاثیرگذاری کمپین استفاده می‌کنیم.

برای اینکه بفهمیم یک کمپین چه تاثیری ری مخاطبان داشته، از تست A/B استفاده می‌کنیم. برای این تست دو ایمیل متفاوت را به دو گروه مساوی از مخاطبان ارسال می‌کنیم. بعد از مشاهده رفتار مخاطبان متوجه می‌شویم که کدام نوع ایمیل تاثیر بیشتری داشته است.

بیشتر بخوانید: سئو و بهینه سازی سایت 

نظر مشتریان

نظرات
مشتریان ما

ایمیل مارکتینگ که هلدینگ تجارتی – مهاجرتی مهاجر برای فروشگاه لباس من در فصل زمستان ایجاد کردند، توانست فروش محصولات زمستانی را تا حد قابل توجهی بالا ببرد.
آقای ماهری

ما از چند ماه قبل از شروع مدارس، با کمک تیم حرفه‌ای مهاجر یک ایمیل مارکتینگ راه‌اندازی کردیم که این ایمیل مارکتینگ در فروش محصولات و افزایش مشتریان وفادار برای ما بسیار عملکرد خوبی داشت.
فروشگاه لوازم التحریر نیکا

ما مدتهاست که برای راه‌اندازی ایمیل مارکتینگ، تیم مهاجر را انتخاب کرده‌ایم و توانسته‌ایم با این کمپین‌ها از رقبای خود پیشی بگیریم.
مرکز زیبایی پوست و موی تیک

من از اینکه تیم مهاجر را برای ایمیل مارکتینگ آموزشگاه آرایشگری خود انتخاب کرده‌ام، بسیار خوشحالم؛ چون در مدت کوتاهی توانسته‌ام هنرآموزان زیادی داشته باشم.
خانم سرو

0 +
پروژه موفق
0 +
رضایت مشتریان

تماس با ما

برای ثبت سفارش ایمیل مارکتینگ با ما تماس بگیرید.

در صورتی که شما نیز در داخل یا خارج از ایران صاحب کسب‌وکاری هستید و تمایل دارید تا با برگزاری کمپین‌های تاثیرگذار، مشتریان وفادار زیادی داشته باشید و به سود بالایی دست پیدا کنید، می‌توانید با کارشناسان ما در هلدینگ تجارتی – مهاجرتی مهاجر در ارتباط باشید تا بهترین خدمات را دریافت کنید.

ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×