اطلاعات تماس
ایمیل:
info@mohaajer.org
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

دریافت ویزای e2 آمریکا با پاسپورت دوم

افراد با مهاجرت به کشور دیگر و دریافت پاسپورت آن کشور، تابعیت دیگری نیز دریافت کرده و می‌توانند مانند شهروندان آن کشور، از مزایای زندگی در آنجا بهره‌مند شوند؛ اما یکی از بزرگ‌ترین مزایای داشتن پاسپورت دوم برای ما ایرانی‌ها، امکان مهاجرت به کشور آمریکا از روش‌های سرمایه‌گذاری است.

یکی از بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری و مهاجرت، کشور آمریکا است و یکی از بهترین ویزاهای سرمایه‌گذاری، ویزای e2 آمریکا است. ویزای e2 آمریکا به کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که قصد دارند در کشور آمریکا کسب‌وکار خود را توسعه دهند، ارائه می‌شود؛ اما شهروندان ایرانی نمی‌توانند با هر میزان سرمایه‌ای، این ویزا را دریافت کنند؛ زیرا کشور ایران با کشور آمریکا معاهدات تجاری ندارد.

برای اینکه بیشتر با پاسپورت دوم و نقش آن در دریافت ویزای e2 آمریکا آشنا شوید، توصیه می‌کنیم که این مقاله را تا به آخر بخوانید.

پاسپورت دوم و مزایای آن

پاسپورت دوم یعنی شهروندی یک کشور دیگر و دریافت تمامی امکانات رفاهی، اجتماعی، تحصیلی و… در کشور دوم؛ همچنین برخی از کشورها دارای پاسپورت بسیار قدرتمندی هستند و افرادی که بتوانند پاسپورت و تابعیت این کشورها را به دست آورند، می‌توانند آزادانه و بدون نیاز به درخواست ویزا، به اکثر کشورهای جهان سفر کنند.

از مهم‌ترین مزایای داشتن تابعیت و پاسپورت دوم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- مزایای مالیاتی

در برخی از کشورها، معافیت از مالیات وجود داشته و افرادی که پاسپورت این کشورها را دارند، می‌توانند بدون پرداخت مالیات، کسب‌وکار خود را داشته باشند.

2- سفرهای بدون محدودیت

برخی از پاسپورت‌ها اعتبار و قدرت بسیار زیادی داشته و افراد با استفاده از این پاسپورت‌ها، می‌توانند بدون درخواست ویزا، به کشورهای زیادی سفر کنند.

3- امنیت مالی و روانی

افرادی که در کشور خود امنیت مالی و روانی ندارند، می‌توانند با دریافت تابعیت و پاسپورت کشور دیگر، سرمایه و زندگی خود را به جای امنی ببرند.

4- بهره‌های اقتصادی

پاسپورت دوم، امکان سرمایه‌گذاری و مشارکت در پروژه‌های اقتصادی سودده در کشورهای دیگر را به متقاضیان می‌دهد.

5- استفاده از آموزش عالی

تابعیت و پاسپورت دوم امکان بهره‌مندی از سیستم آموزشی آن کشور را به دنبال داشته و افراد می‌توانند در یک فضای آموزشی بهتر تحصیل کنند.

6- استفاده از خدمات درمانی

داشتن پاسپورت دوم یعنی اینکه فرد می‌تواند از سیستم درمانی کشور دوم نهایت بهره را ببرد.

سرمایه‌گذاری در آمریکا با پاسپورت دوم

پاسپورت دوم
آمریکا سرزمین فرصت‌ها

همان‌طور که قبلا گفته شد، یکی از مزایای دریافت پاسپورت دوم، بهره‌های اقتصادی است. افرادی که بتوانند تابعیت و شهروندی کشور دیگری را داشته باشند، می‌توانند در آن کشور سرمایه‌گذاری کرده و کسب‌وکار خود را رونق دهند. از طرفی  ما ایرانی‌ها علاوه بر سرمایه‌گذاری در کشور دوم، می‌توانیم یک راه میانبر به کشور آمریکا بزنیم.

بهتر است بدانید که برخی از ویزاهای سرمایه‌گذاری آمریکا برای ما ایرانی‌ها صادر نمی‌شوند؛ زیرا ما با آمریکا معاهدات تجاری نداریم؛ از طرفی آمریکا سرزمین فرصت‌ها است و معمولا همه رویای زندگی در این کشور را دارند. یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به آمریکا و سرمایه‌گذاری در این کشور، ویزای e2 آمریکا است.

برای اینکه ما بتوانیم پاسپورت e2 آمریکا را دریافت کنیم، باید پاسپورت دوم داشته باشیم و این پاسپورت باید حتما به کشوری تعلق داشته باشد که با آمریکا معاهدات تجاری دارد.

بیشتر بخوانید: ویزای سرمایه گذاری آمریکا یک ویزای طلایی

مزایای سرمایه‌گذاری در آمریکا با ویزای e2

ویزای e2 ویزایی است که به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان صادر می‌شود تا کسب‌وکار خود را در این کشور راه‌اندازی کرده و توسعه دهند. از مزایای این ویزای سرمایه‌گذاری آمریکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- متقاض می‌تواند همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را به همراه داشته باشد.

2- فرزندان حق تحصیل در آمریکا را خواهند داشت.

3- این سرمایه‌گذاری به مبلغ زیادی نیاز ندارد.

4- دارندگان این ویزا می‌توانند به دفعات، ویزای خود را تمدید کنند و در آمریکا بمانند.

5- این ویزا می‌تواند منجر به اقامت دائم و در نهایت شهروندی آمریکا شود.

دریافت پاسپورت ترکیه و رسیدن به ویزای e2 آمریکا

پاسپورت دوم
مزایای تابعیت و شهروندی ترکیه

یکی از کشورهای همسایه ایران که با آمریکا معاهدات تجاری دارد، کشور ترکیه است. مهاجرت به ترکیه و دریافت تابعیت و شهروندی این کشور برای ما ایرانی‌ها نسبتا ساده و سریع است.

افرادی که بتوانند پاسپورت کشور ترکیه را به‌عنوان پاسپورت دوم خود داشته باشند، می‌توانند، برای دریافت ویزاهای سرمایه‌گذاری آمریکا اقدام کنند و اقامت دائم و شهروندی آمریکا را بگیرند.

درواقع ترکیه یا سایر کشورهای همسایه ایران مانند ارمنستان یا آذربایجان، دروازه‌هایی برای مهاجرت به آمریکا محسوب می‌شوند.

بیشتر بخوانید: ویزای e2 آمریکا

سریع‌ترین روش برای دریافت پاسپورت ترکیه

برای اینکه زودتر بتوانید برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری آمریکا اقدام کنید، بهترین و سریع‌ترین روش، دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک در این کشور است. افرادی که بتوانند در ترکیه ملک خریداری کنند، برای دریافت پاسپورت مسیر سریع‌تر و کم دردسرتری را خواهند داشت.

این روش سرمایه‌گذاری در ترکیه، روش نسبتا ارزانی است و برای ایرانی‌ها نیز روش بسیار مناسبی است. بدین ترتیب فرد می‌تواند پاسپورت دوم خود را در عرض چند ماه دریافت کند و با خیال راحت برای دریافت ویزای e2 آمریکا درخواست خود را ارائه دهد.

از دیگر روش‌های دریافت پاسپورت ترکیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- دریافت پاسپورت از طریق ازدواج

2- دریافت پاسپورت از طریق کارآفرینی

3- دریافت پاسپورت از طریق سرمایه‌گذاری

4- دریافت پاسپورت از طریق سپرده بانکی

5- دریافت پاسپورت از طریق کار

6- دریافت پاسپورت از طریق تحصیل

و…

جمع‌بندی

مهاجرت به آمریکا و سرمایه‌گذاری در این کشور یکی از بهترین فرصت‌ها برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان است؛ اما هر کدام از ویزاهای سرمایه‌گذاری آمریکا شرایطی دارند و برخی از آنها مانند ویزای e2 به ایرانی‌ها داده نمی‌شوند.

برای اینکه سرمایه‌گذاران ایرانی بتوانند این نوع ویزاهای آمریکا را دریافت کنند، باید پاسپورت دوم داشته باشند؛ یعنی قبل از مهاجرت به آمریکا، تابعیت کشور سومی را کسب کنند که این کشور سوم با کشور آمریکا معاهدات تجاری خوبی دارد.

یکی از کشورهایی که با آمریکا روابط تجاری دارد، کشور ترکیه است و دریافت پاسپورت ترکیه یکی از بهترین مسیرها برای رسیدن به ویزای e2 آمریکا است. برای دریافت پاسپورت ترکیه نیز روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از آسان‌ترین و بهترین روش‌ها، خرید ملک در ترکیه است.

اگر شما پاسپورت ترکیه را دارید و به دریافت ویزای e2 آمریکا فکر می‌کنید، با ما در هلدینگ مهاجر تماس بگیرید. ما به شما کمک می‌کنیم تا در آمریکا، کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کرده و توسعه دهید. 

منابع:

موسسه ملک پور

قصرانگشت

حامی مهاجر

Author avatar
Mohaajer

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×