اطلاعات تماس
ایمیل:
info@mohaajer.org
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

تازه ترین
موارد مهاجرتی ما

بهترین استراتژی های بازاریابی در سال 2023 از سوی هلدینگ تجاری مهاجرتی مهاجر

داشتن درکی درست از بخش بندی بازار

فهم بخش بندی بازار به عنوان مهمترین استراتژی بازاریابی به مشتریان در دستیابی به اهداف و خدمات تجاری کمک می کند. اگر صاحب برند در این مورد به نتیجه مشخصی دست پیدا نکند، احتمالاً استراتژی های اجرایی در بازاریابی غیرمتمرکز و غیرمولد خواهند بود. چنانچه مشتریان هنوز بازار هدف خود را شناسایی نکرده‌ اند، می‌توانند از تجزیه و تحلیل SWOT و سایر روش های مرتبط برای کشف فرصت‌های موجود استفاده کنند. داشتن شناخت و انتخاب روشی مناسب، تاثیر مثبت و بهینه ای بر بازاریابی محتوا، بازاریابی چریکی، بازاریابی تأثیرگذار و همچنین بازاریابی سئو خواهد داشت.

مشخص کردن بازار هدف

یکی از نکات قابل توجه این است که بازارهای هدف برای برندها ثابت نیست و دائما در حال تغییر است. از این رو انجام تحقیقات دوره‌ ای، بینش‌ و رویکردی صحیح را در اختیار کارآفرینان قرار می دهد که منجر به ارتباطات بازاریابی یکپارچه و صحیح، کاهش هزینه ها و بازاریابی درون‌گرا می‌شود. بدون انجام این نوع تحقیقات، ممکن است استراتژی بازاریابی برندها بر حسب مجموعه ای از مفروضات ناقص و اشتباه ایجاد شود. تحقیقات بازار همیشه شگفتی‌های بسیاری را به دنبال دارد و نقش مهمی در موقعیت‌ یابی شما در بازار ایفا خواهد کرد.

مشخص کردن وجه تمایزات از سایر رقبا

اینکه چه کسی هستید، به چه کسانی خدمات می دهید، وجه تمایزات و موقعیت یابی از جمله مواردی است که تصویر برند را در ذهن خریداران هدف، برجسته تر خواهد کرد. این مورد راهکاری عالی برای پیشی گرفتن از رقبا است. تیم تحقیق و توسعه مهاجر در ارائه این موارد به کسب و کارها کمک می کند که تمام تمایزات خود را پیدا کرده و آن ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

یاده سازی استراتژی برند

استراتژی برند در واقع برنامه ای بلند مدت برای دستیابی به مجموعه اهداف و خدمات تجاری است که در نهایت منجر به معرفی و انتخاب برند در بین سایر رقبا می شود. اما گفتنی است حتی بزرگترین استراتژی ها بدون داشتن برنامه ای به مرحله اجرا در نمی آیند. برقراری ارتباط با تیم استراتژی هلدینگ تجاری مهاجرتی مهاجر، چشم اندازی را در خصوص برند، ایده های تجاری، نحوه معرفی برند به بازار، استراتژی های بازاریابی و نحوه اجرای آن ایجاد خواهد کرد.

تمرکز بر تولید محتوا خلاقانه و تعاملی

افزودن عناصر خلاقانه در پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت و محتواهای بصری و گرافیکی رویکردی عالی با هدف ایجاد ارزش برای مخاطبان است. از طرفی دیگر عناصر تعاملی باعث می‌شود که مخاطبان با محتوا ارتباط برقرار کرده و از آن بهره کافی را ببرند. تمرکز بر این موارد اطلاعاتی را در خصوص بهبود تصویر برند و هدف‌ یابی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

بهبود تعاملات کارکنان

هماهنگی و تعامل کارکنان با یکدیگر در یک برند، اگرچه کار آسانی نیست، اما برای گرفتن نتایج مطلوب الزامی است. گفتنی است که حتی اگر کارمندان یک کسب و کار به صورت دورکار مشغول فعالیت باشند، می بایست ارتباطات خود را برای دستیابی به یک هدف مشترک حفظ کنند. مهاجر به مدیران کمک می کند تا تعاملات خود را با کارکنان بهبود بخشیده و آنان را برای تعاملات همتا به همتا به منظور ارائه ایده ها و راه حل های توانمند سازند.

دستیابی به استراتژی Omnichannel برای تجارت الکترونیک

بازاریابی Omni-channel به معنای حضور در تمام کانال های بازاریابی موجود نیست. در واقع این استراتژی بر کانال‌هایی تمرکز دارد که مخاطبان هدف در آن‌ها حضور دارند. مجموعه مهاجر با به کارگیری تکنیک ها و استراتژی های رشد و توسعه برند در به حداکثر رساندن فرصت های بازدید و افزایش تعامل با مشتریان بالقوه‌ همراه بیزینس ها خواهد بود.

چگونگی ایجاد استراتژی بازاریابی دیجیتال برای یک کسب و کار در سال ۲۰۲۳

معرفی کسب و کار

برای این که بتوان یک کسب و کار را معرفی کرد، لازم است تا چارچوبی برای دستورالعمل های برند در نظر گرفت و چگونگی اجرای این موارد در کمپین های بازاریابی را در دستور کار قرار داد. تمرکز بر بازار هدف، فروش محصولات و خدمات و ارزش پیشنهادی می تواند به خوبی تصویری واضح از یک بیزنس در ذهن مشتریان ایجاد کند.

شناخت مشتریان

مجموعه مهاجر با بررسی بازار هدف یک کسب و کار، موقعیت های جغرافیایی و مشتریان بالقوه را کشف خواهد کرد و در مورد مسائلی از جمله انگیزه افراد برای انتخاب برند، محصولات و خدمات اطلاعاتی را در مورد کسب و کارها در اختیار شما قرار می دهد.

مشخص کردن اهداف

مهاجر به برند ها کمک می کند تا اهداف خاص خود را با زمان بندی درست در ذهن ترسیم کرده به گونه ای که قابل دستیابی و واقع بینانه باشند. این هلدینگ تجاری به تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برای رشد و توسعه سازمان می پردازد.

انتخاب استراتژی های دیجیتال مارکتینگ

مهاجر با تمرکز بر بهترین روش‌ها و برنامه‌هایی که به تحقق اهداف بازاریابی منجر می شود در مقابل سایر راهکارهای مرسوم،‌ بهترین استراتژی ها در اختیار کسب و کارها قرار می دهد.

برنامه ریزی بودجه بازاریابی

برنامه ریزی بودجه با در نظر گرفتن اولویت ها، صرفه جویی در هزینه و در عین حال بهبود عملکرد و ارائه بهترین خدمات تجاری از جمله مواردی است که هلدینگ تجاری مهاجرتی مهاجر در اختیار برندها قرار می دهد.

تبدیل ایده به استراتژی

تبدیل ایده ها به استراتژی ها با برنامه ریزی صحیح قابل اجرا است. به عنوان مثال مهاجر با تعیین هزینه های تبلیغات و بهبود کیفیت مستمر برای بازگشت سرمایه جزو استراتژی های بازاریابی است که برند مشتری را متمایز می سازد.

راه اندازی کمپین های بازاریابی

برای رشد و توسعه کسب و کارها و ارائه خدمات تجاری، به راه انداختن کمپین های بازاریابی الزامی است. مجموعه مهاجر برنامه بازاریابی بیزینس ها را دنبال کرده تا کمپین ها را در بستری مناسب برای مشتریان به راه اندازد.

پیگیری نتایج کمپین های بازاریابی

تیم بازاریابی حرفه ای مهاجر با بررسی عملکرد استراتژی های بازاریابی، تبلیغات گوگل و جستجو در صفحات مختلف آن به حفظ سرمایه صاحبان برند و رشد و ترقی کسب و کار مورد نظر کمک می کند.

0 +
پروژه
موفق

همکاری

با ما در ارتباط باشید

مجموعه مهاجر با ارائه رویکردهای خلاقانه و طرح ایده های نوین و منحصر به فرد به صاحبان کسب و کارهای مختلف کمک می کند تا در کنار سپری کردن مسیر مهاجرت، بیزینس خود را نیز توسعه بخشند و از خدمات تجاری این مجموعه بهره مند شوند.

×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×