اطلاعات تماس
ایمیل:
info@mohaajer.org
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

صفحه اصلی > خدمات مهاجرتی > آمریکا > ماک سفارتی

ماک سفارتی و بالا بردن شانس دریافت ویزای آمریکا

ماک سفارتی یکی از ملزومات برای دریافت ویزاهای آمریکا است و همه افرادی که متقاضی دریافت ویزای آمریکا به ویژه ویزاهای غیر مهاجرتی هستند، به این مورد نیاز خواهند داشت، زیرا  یکی از مهم‌ترین مراحل دریافت ویزاهای آمریکا، حضور در سفارت آمریکا و انجام مصاحبه با آفیسر مهاجرتی است. 

این مرحله سرنوشت درخواست ویزا را روشن خواهد کرد و متقاضی باید در مقابل آفیسر قرار گرفته و علاوه بر اینکه مدارک کامل و بی نقصی را ارائه می‌دهد، با سوالات آفیسر و نحوه پاسخ‌دهی به سوالات نیز آشنا باشد. اینجاست که جلسات شبیه ساز ماک سفارتی می‌تواند موثر واقع شود. 

اگر شما نیز یکی از متقاضیان دریافت یکی از ویزاهای آمریکا هستید، برای آشنایی بیشتر با فضای سفارت آمریکا و نحوه پاسخ‌دهی به سوالات آفیسر به پکیج ماک نیاز خواهید داشت و ما در هلدینگ مهاجر با ارائه مشاوره و جلسات شبیه ساز به شما کمک می‌کنیم تا شانس خود را برای دریافت ویزای آمریکا بالا ببرید.

ماک سفارتی و مراحل حضور در سفارت آمریکا

شما به عنوان یکی از متقاضیان ویزای آمریکا برای دریافت ویزا باید از یکی از سفارت‌های آمریکا در کشورهای همسایه وقت مصاحبه گرفته و در روز تعیین شده در سفارت حاضر شوید تا به سوالات آفیسر پاسخ دهید. این مصاحبه می‌تواند به زبان انگلیسی یا فارسی باشد و شما باید بتوانید در این جلسه، آفیسر را قانع کنید که نهایت صداقت را در پروسه دریافت ویزا داشته‌اید و هدف شما از ورود به آمریکا همان چیزی است که ادعا می‌کنید. 

علاوه بر این، شما باید از لحظه ورود به سفارت تا پایان مصاحبه، به دستورالعمل‌ها توجه داشته باشید و با اعتماد به نفس کامل و رفتاری شایسته تمامی مراحل را پشت سر بگذارید. هر گونه استرس و دستپاچگی ممکن است که آفیسر را به شما مشکوک کرده و به صحت گفتار شما شک کند. 

برای اینکه بتوانید با تسلط کامل در سفارت حاضر شده و مصاحبه را پشت سر بگذارید، می‌توانید در جلسات شبیه ساز ماک سفارتی شرکت کرده و با تمرین‌های مفید و مستمر با فضا و روند مصاحبه به خوبی آشنا شوید.

ماک سفارتی

جلسات شبیه ساز ماک سفارتی برای پیشگیری از ریجکتی ویزا

هر درخواست ویزایی در روز مصاحبه ممکن است با یکی از ۳ حالت زیر روبرو شود. 

۱- درجا پذیرفته شود

۲- مهر کلیرنس بخورد (به بررسی بیشتر نیاز داشته باشد.)

۳- درجا ریجکت شود

حالت اول که بهترین حالت است و در حالت دوم نیز امید برای پذیرفته شدن نهایی درخواست زیاد است، اما چرا درخواست ویزا ممکن است ریجکت شود؟ شاید یکی از موارد زیر باعث ریجکتی درخواست ویزا شود. 

۱- نقص در مدارک 

۲- عدم داشتن تمکن مالی کافی 

۳- عدم داشتن تای یا وابستگی در کشور مبدا (برای ویزاهای غیر مهاجرتی)

۴- عدم اعتماد به نفس در مصاحبه سفارت 

و…

در هر حال ما در هلدینگ مهاجر از ابتدای مسیر با ارائه مشاوره‌های تخصصی و کاربردی به شما کمک می‌کنیم که اولا بهترین مسیر مهاجرتی را انتخاب کرده و مدارک خود را به بهترین شکل ارائه دهید و برای داشتن یک مصاحبه موفقیت‌امیز نیز در کنار شما هستیم، اما بهتر است عواملی که باعث شکست شما در مصاحبه می‌شوند، به خوبی بشناسید.

ماک سفارت

مهم‌ترین عواملی که باعث شکست در مصاحبه سفارت می‌شوند

از مهم‌ترین عواملی که ممکن است باعث شکست شما در مصاحبه سفارت شوند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. 

یکی از مواردی که ممکن است باعث شود که شما در مصاحبه خوب ظاهر نشوید، سفر به کشور همسایه و خستگی راه و مواردی است که ممکن است در این سفر اتفاق بیفتد. این در حالی است که شما باید با انرژی کافی در مصاحبه ظاهر شوید و خستگی در چهره و رفتار شما وجود نداشته باشد. 

البته شما می‌توانید با دریافت بهترین وقت سفارت از مناسب‌ترین سفارت آمریکا در کشورهای همسایه، به موقع در کشور سوم حضور داشته باشید و بدون نگرانی و خستگی یک مصاحبه موفقیت آمیز داشته باشید.

مورد بعدی که ممکن است باعث شکست شما در مصاحبه سفارت شود، خجالتی بودن شماست. اگر توان برقراری ارتباط را نداشته باشید، نمی‌توانید به سوالات پاسخ دهید و این باعث می‌شود که آفیسر جواب سوالات خود را به درستی از شما نگیرد و درخواست ویزای شما ریجکت شود. 

سومین مورد که باعث می‌شود درخواست ویزای شما ریجکت شود، عدم توانایی شما در برقراری ارتباط یا سخنوری است. در این مصاحبه زبان بدن اهمیت بسیار زیادی دارد و آفیسر به دنبال جواب‌های کوتاه اما قانع‌کننده است، بنابراین جواب‌های طولانی و حاشیه‌ای ممکن است باعث شکست شما در مصاحبه سفارت شود. 

مورد مهم بعدی، استرس و نگرانی شما در مصاحبه است که ممکن است به صورت عرق پیشانی یا لکنت زبان در پاسخ‌دهی خودشان را نشان دهند در صورتی که ترس و نگرانی جایی در مصاحبه سفارت ندارد و باید در تمامی مراحل مصاحبه با خونسردی پاسخ سوالات آفیسر داده شود.  

اما مورد مهم بعدی این است که اگر شما با روند مصاحبه، نحوه ورود به سفارت، نحوه برخورد با کارمندان و آفیسر، سوالات و نحوه پاسخ‌دهی آشنا نباشید، نمی‌توانید برنده این مصاحبه باشید، بنابراین باید قبل از اقدام چندین بار این مصاحبه و شرایط حضور در آن را بررسی و تمرین کنید. اینجاست که ماک سفارتی برای شما بسیار ضروری و مهم است. 

پکیج ماک سفارتی در هلدینگ مهاجر

ما در هلدینگ تجاری مهاجرتی مهاجر به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل با محیط سفارت و مراحل مصاحبه سفارت آشنا شده و بهترین ارتباط را در سفارت ایجاد کنید. شما برای شرکت در جلسات شبیه ساز ماک سفارتی آمریکا در هلدینگ مهاجر می‌توانید: ۱- مشاوره رایگان دریافت کنید

ما در هلدینگ مهاجر با ارائه مشاوره‌های رایگان به شما کمک می‌کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید و در صورتی که بخواهید بیشتر با ویزای آمریکا و مصاحبه آشنا شوید، با مصاحبه‌های تخصصی بیشتر همراهتان خواهیم بود. 

۲- با فضای سفارت آشنا شوید

در هلدینگ مهاجر می‌توانید بیشتر با محیط و فضای سفارت آشنا شده و در لحظه ورود به سفارت آمریکا احساس ناآشنایی و کلافگی نداشته باشید. در واقع ما در مهاجر فضای سفارت را برای شما ایجاد می‌کنیم. 

۳- با سوالات آفیسر آشنا شوید

ما به شما کمک می‌کنیم تا با توجه به ویزای درخواستی خود، با سوالات آفیسر به بهترین شکل آشنا شده و بدانید که قرار است در چه موردی صحبت کنید. این به شما کمک می‌کند تا فکرتان به سوالات حاشیه‌ای نرود و بتوانید روی سوالات مهم تمرکز داشته باشید. 

۴- به نحوه پاسخ‌دهی مسلط شوید

مهم‌ترین موردی که ما در هلدینگ مهاجر به آن توجه ویژه داریم، نحوه پاسخ‌دهی با زبان سر و زبان بدن به سوالات آفیسر است. شما با تمرین‌های مکرر در جلسات شبیه ساز ماک سفارتی ما می‌توانید به بهترین شکل به سوالات آفیسر پاسخ داده و او را برای صدور ویزا قانع کنید. 

ماک سفارت

جمع‌بندی

مصاحبه سفارت آمریکا، سرنوشت‌سازترین بخش در پروسه دریافت ویزای آمریکا است که تقریبا در تمامی ویزاهای آمریکا به ویژه ویزاهای غیر مهاجرتی اهمیت بسیار زیادی دارد و متقاضی باید بتواند با تسلط کافی و ارائه مدارک دقیق، برنده این مصاحبه باشد. 

در این مصاحبه سوالاتی از متقاضی پرسیده خواهد شد که این سوالات باید جوابی کوتاه اما درست و قانع کننده داشته باشند. از طرفی رفتار متقاضی در سفارت و همین‌طور زبان بدن او نیز در پاسخ‌دهی به سوالات آفیسر بسیار مهم است. 

برای اینکه شما به عنوان یک متقاضی ویزای آمریکا بتوانید شانس دریافت ویزای خود را بالا ببرید، بهتر است که در جلسات شبیه‌ساز ماک سفارتی آمریکا شرکت کرده و با تمرین بیشتر فضای سفارت و سوالات مصاحبه را بهتر بشناسید. 

برای دریافت مشاوره و خدمات ماک سفارتی ما در دفاتر ایران و آمریکا همواره پاسخ‌گوی سوالات شما و ارائه خدمات هستیم. با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

خیر، در سفارت‌های اصلی مانند سفارت آمریکا در ترکیه و یا سفارت آمریکا در ابوظبی امکان مصاحبه به زبان فارسی نیز وجود دارد. 

خیر، هیچ تضمینی برای ویزا وجود ندارد و این آفیسر است که تصمیم نهایی را می‌گیرد، اما ماک سفارتی باعث آگاهی بیشتر شما شده و در صورتی که در سفارت خوب ظاهر شوید، شانس دریافت ویزای شما بالاتر خواهد رفت. 

برای تمامی ویزاهای آمریکا می‌توانید از جلسات شبیه ساز ماک استفاده کنید. 

یک کیس موفق در هلدینگ مهاجر

دریافت وقت سفارت آمریکا و برگزاری جلسات ماک سفارتی برای یک مصاحبه موفقیت آمیز
 

دریافت مشاوره برای ماک سفارتی

ماک سفارتی

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
ارتباط با ما

جهت اطلاع از بهترین روش‌های مهاجرت و اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس
تلفن

98.21.2227.1553+

واتس اپ

98.936.606.3632+

ایمیل

info@mohaajer.org

×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×