اطلاعات تماس
ایمیل:
info@mohaajer.org
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

با ماک سفارتی، دریافت ویزای آمریکای خود را تضمین کنید!

دریافت ویزاهای آمریکا ریسک بسیار بالایی دارد. شما باید به سوالات آفیسر پاسخ دهید و او را برای صدور ویزا قانع کنید، اما مگر قانع کردن آفیسر به این سادگی‌ها است. هر چقدر مدارکتان بی عیب و نقص باشد و در پرونده شما هیچ نقطه کوری نباشد، اما حتی ارتباط چشمی و زبان بدن شما ممکن است آفیسر را دچار شک و تردید کند.

برای اینکه بتوانید یک برخورد بسیار خوب با آفیسر داشته باشید و با اعتماد به نفس بالایی در مصاحبه سفارت شرکت کنید، بهتر است که در جلسات شبیه ساز ماک سفارتی چندین بار خود را در موقعیت مصاحبه قرار داده و نحوه پاسخ‌دهی به آفیسر را تمرین کنید.

برای اینکه با این جلسات شبیه ساز و اهمیت آن بیشتر آشنا شوید، ادامه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد. تا به انتها این مطلب را بخوانید.

ماک سفارتی چیست و چه کاربردی دارد؟

ماک سفارتی شامل جلسات شبیه سازی است که متقاضی دریافت ویزای آمریکا را با فضای سفارت، نحوه برگزاری مصاحبه و سوالات آن آشنا می‌کند. بدین ترتیب متقاضی با تمرین و تکرار و مشاهده ویدئوها و نمونه‌های قبلی خود را در فضای سفارت تجسم کرده و با اعتماد به نفس و آمادگی بیشتری در جلسه مصاحبه سفارت حضور خواهد داشت.

معمولا مصاحبه در برخی از سفارت‌های آمریکا به زبان فارسی نیز انجام می‌شود، اما در صورتی که فرد بخواهد مصاحبه به زبان انگلیسی انجام دهد، ماک سفارتی به زبان انگلیسی نیز برگزار می‌شود تا متقاضیان بتوانند به بهترین شکل در جلسه حضور داشته باشند.

اگر می‌خواهید شرایطتان برای دریافت ویزای e2 آمریکا و اقامت دائم این کشور کاملا رایگان بررسی شود، اطلاعات خود را اینجا وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

اهمیت ماک سفارتی و جلسات شبیه‌ساز

یکی از مراحل بسیار مهم در پروسه دریافت ویزای آمریکا، شرکت در مصاحبه سفارت برای دریافت ویزا است. در این مرحله متقاضی باید با اعتماد به نفس بالا به تمامی سوالات آفیسر پاسخ دهد. در صورتی پاسخ‌ها به هر دلیل با مدارک ارائه شده همخوانی نداشته باشد، مدارک ناقص یا جعلی باشد یا متقاضی نتواند ارتباط خوبی برقرار کند، درخواست ویزا ریجکت خواهد شد.

برخی از متقاضیان مهاجرت به آمریکا مدارک کامل و بی‌نقصی را ارائه می‌دهند، اما ویزای آنها ریجکت می‌شود چون اعتماد به نفس لازم را برای برقراری ارتباط با آفیسر ندارند. از مواردی که باعث می‌شود یک فرد در مقابل آفیسر دچار استرس شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

خستگی راه

همان‌طور که می‌دانید،‌ آمریکا در ایران سفارت ندارد و متقاضیان دریافت هر کدام از ویزاهای آمریکا برای مصاحبه و ارائه مدارک باید به کشور دیگری بروند و در جلسه مصاحبه شرکت کنند. برای همین ممکن است که فرد به دلیل سفر و خستگی راه کلافه باشد و نتواند در مقابل آفیسر انرژی لازم را برای پاسخ‌دهی به سوالات داشته باشد.

 

خجالتی بودن

برخی از افراد ذاتا کمرو و خجالتی هستند. این افراد همواره در برقراری ارتباط با دیگران مشکل داشته و حتی جرات نگاه کردن در چشم فرد مقابل را ندارند. این خجالتی بودن ممکن است در سفارت آمریکا به ضرر فرد تمام شده و منجر به ریجکتی درخواست ویزای او شود.

عدم توانایی و مهارت سخنوری

مورد بعدی که منجر به ریجکتی درخواست ویزا می‌شود، عدم توانایی فرد در برقراری ارتباط است. بسیاری از افراد اعتماد به نفس بالایی دارند، اما نحوه برقراری ارتباط با دیگران را بلد نیستند به ویژه اینکه طرف مقابل آفیسر سفارت آمریکا باشد.

در واقع برقراری ارتباط با دیگران مهارت و توانایی خاصی می‌طلبد که هر کسی این مهارت و توانمندی را ندارد.

ترس و استرس

مورد بعدی که باعث ریجکتی ویزای آمریکا می‌شود، ترس و استرس متقاضی از نتیجه درخواست ویزا است. با توجه به روابط سیاسی بین دو کشور همه شهروندان ایرانی این ترس و استرس را با خود به دوش می‌کشند که آیا درخواست ویزای آنها پذیرفته خواهد شد یا خیر. این مساله مخصوصا با سوابق نظامی فرد یا اعضای خانواده او شدت می‌گیرد.

وجود یا عدم وجود وابستگی در ایران نیز از دیگر مواردی است که ممکن است برای متقاضی نگران کننده باشد. افرادی که برای ویزاهای غیر مهاجرتی در سفارت حاضر می‌شوند، باید بتوانند آفیسر را قانع کنند که به کشور خود باز خواهند گشت و در صورتی که فرد دلایل موجهی نداشته باشد، ممکن است دچار استرس شود.

 

نا آشنا بودن با روند مصاحبه

مورد مهم بعدی این است که بیشتر افرادی که اقدام به دریافت ویزای آمریکا می‌کنند، برای بار اول در این موقعیت هستند و هیچ تجربه و آشنایی با مصاحبه و محیط آن ندارند به همین دلیل ممکن است در پاسخ‌دهی با به حاشیه کشاندن بحث آفیسر را خسته کنند یا اینکه با چگونگی حضور در سفارت آشنا نباشند.

ماک سفارتی و انواع ویزاهای آمریکا

معمولا ماک سفارتی و جلسات شبیه‌ساز در برخی از ویزاهای آمریکا اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند. از جمله ویزاهای غیر مهاجرتی مانند ویزای تحصیلی و ویزای توریستی بیشتر از سایر ویزاها به ماک سفارتی نیاز دارند، زیرا این افراد باید بیش از دیگران آفیسر را قانع کنند که بعد از پایان اعتبار ویزا به کشور باز خواهند گشت.

از طرفی متقاضیان دریافت ویزای توریستی و ویزای تحصیلی آمریکا به مراتب بیشتر است، بنابراین افرادی که می‌خواهند با یکی از این ویزاها وارد آمریکا شوند، علاوه بر ارائه مدارک کامل و بی‌عیب و نقص باید اعتماد به نفس بالایی در مصاحبه سفارت داشته باشند. این افراد باید بیشتر تمرین کرده و با تمامی مراحل و نکات مصاحبه آشنا باشند.

برای بهره‌مند شدن از تمام مواردی که بیان شد، کافی است فرم مشاوره ما را پر کنید. فراموش نکنید ارزیابی و مشاوره اولیه مهاجر کاملاً رایگان است.

جمع‌بندی

برای اینکه بتوانید یک مصاحبه موفقیت‌امیز در سفارت آمریکا داشته باشید،‌ با خرید پکیج‌های ماک سفارتی با فضا و محیط سفارت آشنا شده و با تسلط کامل به سوالات آفیسر پاسخ دهید. در صورتی که درباره پکیج‌های ماک سفارتی به اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان ما در هلدینگ مهاجر تماس بگیرید.

ما در مهاجر به شما کمک می‌کنیم که مناسب‌ترین پکیج را خریداری کرده و با برگزاری جلسات شبیه‌ساز در دفتر مهاجر، شما را به بهترین شکل برای مصاحبه سفارت آماده می‌کنیم. برای دریافت مشاوره این فرم را تکمیل کنید.

درخواست مشاوره رایگان ماک سفارتی آمریکا

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*

سوالات متداول

ماک سفارتی به زبان انگلیسی نیز برگزار می‌شود؟

بله، پکیج‌های ماک سفارتی در هر دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه می‌شود.

 

مصاحبه در کدام سفارت آمریکا روند ساده‌تری دارد؟

به طور دقیق نمی‌توان گفت که مصاحبه در کدام سفارت آسان‌تر است. مهم این است که متقاضی بتواند آفیسر را قانع کند. نحوه برگزاری مصاحبه در تمامی سفارت‌های آمریکا از یک الگو تبعیت می‌کنند.

 

آیا پکیج‌های ماک سفارتی به طور یقین باعث پذیرش ویزا می‌شوند؟

خیر، پکیج‌های ماک سفارتی باعث آشنایی بیشتر متقاضی با مصاحبه سفارت شده و به او کمک می‌کنند که بهتر ظاهر شود، اما این خود متقاضی است که باید به بهترین شکل از اطلاعاتی که کسب کرده استفاده کند.

0 +
پروژه موفق
0 +
رضایت مشتریان
ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×