اطلاعات تماس
ایمیل:
info@mohaajer.org
شماره تماس واتساپ:
+۹۸.۹۳۶.۶۰۶.۳۶۳۲
دفاتر ایران
تهران، خیابان میرداماد، روبروی اداره ثبت شرکتها،
پلاک ۳۴۴، واحد ۲
شماره تماس: +98.21.2227.1553

تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، بارون آواک، جنب کوچه کلیسا، پلاک ۳۹
شماره تماس: +98.41.3555.2835
دفتر آمریکا
2372 Morse Ave, Irvine
CA 92614

شماره تماس: +1.949.385.2703

از زبان فرناز مدیر برند Farnaz PMU بشنوید.

نگاهی کلی به برند Farnaz PMU

فرناز یکی از مدیران موفق و کاربلد در حرفه تخصصی آرایش دائم است که توانسته با پیاده سازی مهارت های خود به خصوص در زمینه میکروبلیدینگ، توجه علاقه مندان بسیاری را به سوی کسب و کار خود جذب کند. وی برای بهبود کیفیت تبلیغات، تولید محتوا و بازاریابی تصمیم به همکاری با مجموعه مهاجر گرفت و همین مورد سبب شد تا بیزینس او رشد چشمگیری را تجربه کند.

بهبود کیفیت شبکه های اجتماعی

یکی از خدماتی که مجموعه مهاجر در اختیار مدیر برند Farnaz PMU قرار داد، فعالیت در رسانه های اجتماعی مختلف، بهبود کیفیت محتوا مرتبط و ارتباط مداوم در انواع پلتفرم های اجتماعی بود. هدف این مجموعه از فعالیت در شبکه های مختلف مثل گوگل، اینستاگرام و …  را می توان معرفی برند و ارتباط با مشتریان بدون واسطه در نظر گرفت. قرار دادن عکس های قبل و بعد و نتیجه های شگفت انگیز در دستور کار قرار گرفت تا علاوه بر نشان دادن کیفیت کار، به اعتبار سازی برند نیز کمک شود.

جذب مشتریان بالقوه از طریق تولید محتوای بصری جذاب

اهمیت عکسبرداری و فیلمبرداری حرفه ای از محصولات و خدمات یک برند و تاثیر آن بر فروش بر هیچکس پوشیده نیست! از آن جایی که حوزه آرایش دائم و خدمات میکروبلیدینگ این روزها به شدت درگیر بازار رقابتی است، لازم است تا صاحبان این برندها با ثبت تصاویر و محتواهای ویدیویی با کیفیت هر چه سریعتر از رقبای خود پیشی گرفته و خود را از دیگر برندها برتر جلوه دهند.

مجموعه مهاجر با به کارگیری کادری مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات تخصصی، متناسب با آخرین تکنولوژی روز دنیا به تولید محتوای بصری و ثبت نمونه کارهای جذاب فرناز در زمینه میکروبلیدینگ پرداخت.

انتخاب کادر بندی، نورپردازی، زاویه مناسب و در نهایت ثبت نمونه کارها با بالاترین کیفیت سبب شد تا این مجموعه به موفقیت دست یابد و مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

اهمیت ساخت وب سایت برای برند

بسیاری از مدیران سالن های زیبایی و خدمات آرایشی و بهداشتی خود را به فضای رسانه های اجتماعی محدود کرده و از اهمیت ایجاد وب سایت غافل می شوند! در حالی که جذب مشتریانی که برند خاصی را نمی شناسند و به دنبال بهترین ها هستند با داشتن وب سایتی اصولی میسر خواهد شد.

مجموعه مهاجر با به کارگیری راهکارهای استراتژیک، ایجاد و بهینه سازی صفحات وب سایت Farnaz PMU به این مجموعه کمک کرد تا بتواند دامنه ارتباطات خود را گسترش داده و خود را از بند فضاهای محدود و محلی رهایی بخشد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما از کوکی ها برای ایجاد بهترین تجربه کاربری استفاده می کنیم.
×

ارتباط با پشتیبانی USPVS

×